تبلیغات
بزرگترین سایت دانلود - نقد وبررسی بازی Wanted Weapons Of Fate
 
 
كاربر گرامی، خوش آمدید   Welcome
 
موضوعات سایت
بخش های سایت
  بازی ونرم افزار


جستجو


بزرگترین سایت دانلود


نقد وبررسی بازی Wanted Weapons Of Fate می باشد نام بازی : Wanted Weapons Of Fate
 امتیاز کل : 15/5     امتیاز نویسنده : 10/5
 سازنده : Universal studio
 امتیاز صدا و موزیک : 14
 ناشر : WB
 امتیاز گیم پلی : 17
 ناشر در ایران : Iran Earth (ایران زمین)
 امتیاز گرافیک : 15

ویزلی کراس پسر جوانی است که به تازگی به عضویت گروهی از قاتلان حرفه ای پیوسته و قابلیت های ویژه ای دارد ویزلی در دوران نوزادی در حالی که مادرش او رادر بغل داشت به کمک پدرش سعی در فرار از دست گروهی از قاتلان فرانسوی دارد که قصد جان انها را دارند زیرا انها خودشان عضو همان گروهی هستند که پسرشان بعدها عضوش می شود وطی یک درگیری این قاتلان قصد جان انها را می کنند انها پس از مدتی موفق به فرار می شوند اما رهبر این گروه در اخرین لحظه با یک تک تیر انداز مادر ویزلی را از پا در می اورد پدرش هم او را برداشته و پا به فرار می گذارد.حال که ویزلی یک جوان بزرگ و تنومند شده میفهمد که چه کسی مادرش را کشته ودر صدد کشتن او برمی اید.ازی مثل gears of war از سیستم سنگر گیری استفاده میکنه. اوایل میتونید فقط سنگر بگیرید و شلیک کنید و از یک سنگر به سنگر دیگری برید یا با چاقو دشمن را که پشت سنگر هست بکشید اما پس از گذراندن چند مرحله میتونید گلوله رو کات دار شلیک کنید یا وقتی از سنگری به سنگر دیگر می روید صحنه آهسته میکنید و دشمنان را راحت می زنید. اما این ها را مفتی انجام نمی دهید با کشتن هر کس یک دایره قرمز د ر بالای صفحه پر می شود که نشان دهنده ی آدرنالین است و برای کات دار زدن یک آدرنالین(دایره) و برای صحنه آهسته رفتن دو آدرنالین مصرف می شود.
برای این که بازی یکنواخت نشه دو مرحله ی تیر بار و تک تیر اندازی هم در بازی وجود دارد یا بعضی موقع ها خود کاراکتر حرکت میکند و شما فقط تیراندازی میکنید که در این حالت میتونید گلوله ها رو هم رو هوا بزنید و در کل این بازی یک اکشن تمام عیار است که فقط جان می دهد برای آدم کشتن.
در بازی هم چنین میشود دشمن رو به عنوان سنگر گرفت و تیر اندازی کرد اما چیزی که بازی از آن رنج می برد نداشتن اسلحه های متفاوت است. در بازی کلا دو نوع اسلحه وجود دارد که یکیش هم اوایل نیست.گرافیک بازی چنگی به دل نمی زنه اما خوب هست و طوری نیست که باعث بشه شما از بازی زده بشید. طراحی مراحل زیاد خوب نیست و بیشتر در محیط ها ی بسته و بدون جزئیات هست. تخریب پذیری هم زیاد در بازی وجود ندارد و نورپردازی بازی هم که دیگه آدم رو یاد بدهی هاش میندازه.موسیقی بازی قابل قبول هست ولی می توانستند بیشتر کار کنند. صداگذاری ها هم خوبه. صدای انفجار و برخورد گلوله و حرکات کاراکنر خوب کار شده و این بخش قابل قوله.ازی wanted یک اکشن جالب با داستانی ضعیف است اما اگه به داستان زیاد اهمیت نمی دید این بازی را امتحان کنید چون لذت کشتن آدم با شلیک کات دار و خوردن گلوله به مخ آدم رو میرسوند.

 :: لینك ثابت نویسنده : KARMA SAINT نظرات و پیشنهادات Comment  

مطالب پیشین

واقعا خدا حافظ
Multi wallpapers
Breaking News
WANTED Wallpaper
Wallpaper Of Max Payne
Clean - Off
مجموعه بازی های رانندگی برای Java
تم CubeSpace برای نوکیا سری 60
تم CubeSpace برای نوکیا سری 60
اولین اطلاعات از بازی + چند عکس Assasin Creed 2
اولین اطلاعات از بازی Max Payne 3
نقد وبررسی بازی Wanted Weapons Of Fate
آهنگ جدید و فوق العاده زیبای عرفان و خشایار به نام تصمیم
گزارش تکمیلی از سقوط هواپیمای مسافربری در قزوین قزوین - هواپیمای مسافربری شرکت کاسپین که با 168سرنشین و خدمه از تهران عازم ایروان در ارمنستان بود، صبح چهارشنبه در روستای جنت آباد استان قزوین سقوط کرد.
Hi There!


اطلاعات سایت
 

مدیران و نویسندگان
KARMA SAINT

آمار بازدیدكنندگان
امروز :
دیروز :
كل :

مطالب و نظرات
كل مطالب :
كل نظر ها :


لینكدونی
آرشیو لینكدونی

نظرسنجی
به نظر شما کدام یک از بازی های زیر پایان خوبی داشتند؟


لینك دوستان
:: ▪•● مرجع خبری پرسپولیس ●•▪
:: فروشگاه فیلم DVD
:: ۞ ۩ همه چیز از همه جا ۩ ۞

صفحه اصلی |  ارتبــــــــــــــاط با ما |  ایمیل |  طراح قالب |  صفحه خانگی